RT0805CRE0711K3L
MFR.Part #
RT0805CRE0711K3L
JLCPCB Part #
C2128073
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS