RT0805CRD07887RL
MFR.Part #
RT0805CRD07887RL
JLCPCB Part #
C4237804
Description
-55℃~+155℃ 125mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS