RT1210DRD0720R5L
MFR.Part #
RT1210DRD0720R5L
JLCPCB Part #
C2140246
Description
-55℃~+125℃ 20.5Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS