RT1210CRE07374KL
MFR.Part #
RT1210CRE07374KL
JLCPCB Part #
C1705396
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 374kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS