RT0805CRD07634KL
MFR.Part #
RT0805CRD07634KL
JLCPCB Part #
C4141461
Description
-55℃~+155℃ 125mW 634kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS