RSF-25JR-52-430K
MFR.Part #
RSF-25JR-52-430K
JLCPCB Part #
C1748332
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS