RT0805CRD074R64L
MFR.Part #
RT0805CRD074R64L
JLCPCB Part #
C2126171
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.64Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS