RT0805BRD074R64L
MFR.Part #
RT0805BRD074R64L
JLCPCB Part #
C5896397
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.64Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS