RE1206FRE0721KL
MFR.Part #
RE1206FRE0721KL
JLCPCB Part #
C4353014
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS