RT0805CRD074K12L
MFR.Part #
RT0805CRD074K12L
JLCPCB Part #
C868387
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS