RT0805CRD073R9L
MFR.Part #
RT0805CRD073R9L
JLCPCB Part #
C4265323
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS