RE0805FRE07475RL
MFR.Part #
RE0805FRE07475RL
JLCPCB Part #
C6171870
Description
-55℃~+155℃ 125mW 475Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS