RSF2WSJR-52-20K
MFR.Part #
RSF2WSJR-52-20K
JLCPCB Part #
C1760298
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS