AT0805CRD07309KL
MFR.Part #
AT0805CRD07309KL
JLCPCB Part #
C3960272
Description
-55℃~+155℃ 125mW 309kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS