RT0805CRD07196RL
MFR.Part #
RT0805CRD07196RL
JLCPCB Part #
C3995107
Description
-55℃~+155℃ 125mW 196Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS