MF0207FTE52-1R5
MFR.Part #
MF0207FTE52-1R5
JLCPCB Part #
C513633
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS