CPF0805B90R9E1
MFR.Part #
CPF0805B90R9E1
JLCPCB Part #
C1695952
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS