RT0805CRC0768K1L
MFR.Part #
RT0805CRC0768K1L
JLCPCB Part #
C2138471
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS