MFR-12FRF52-698R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR-12FRF52-698R
JLCPCB Part #
C1742906
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 167mW 698Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS