FMP200FRE52-432K
MFR.Part #
FMP200FRE52-432K
JLCPCB Part #
C1756668
Description
-55℃~+155℃ 2W 432kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS