RT0805CRC0720R5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805CRC0720R5L
JLCPCB Part #
C2139110
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 20.5Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS