AA2512JK-071R3L
MFR.Part #
AA2512JK-071R3L
JLCPCB Part #
C1700528
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 1W 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS