RC1206FR-13220RP
MFR.Part #
RC1206FR-13220RP
JLCPCB Part #
C5862354
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS