AF1206FR-07332KL
MFR.Part #
AF1206FR-07332KL
JLCPCB Part #
C6463428
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS