AC1210FR-076K98L
MFR.Part #
AC1210FR-076K98L
JLCPCB Part #
C230334
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.98kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS