RT0805CRC07130KL
MFR.Part #
RT0805CRC07130KL
JLCPCB Part #
C2139721
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS