RT0805WRC07130KL
MFR.Part #
RT0805WRC07130KL
JLCPCB Part #
C4157689
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS