RT0805CRC07124RL
MFR.Part #
RT0805CRC07124RL
JLCPCB Part #
C2139719
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS