RE1206DRE0729R4L
MFR.Part #
RE1206DRE0729R4L
JLCPCB Part #
C4136104
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS