FAE100JT-73-22R
MFR.Part #
FAE100JT-73-22R
JLCPCB Part #
C1390078
Description
-55℃~+200℃ 1W 22Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS