RT0805CRB07324RL
MFR.Part #
RT0805CRB07324RL
JLCPCB Part #
C1695125
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 324Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS