RT0805CRB07324KL
MFR.Part #
RT0805CRB07324KL
JLCPCB Part #
C1697767
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 324kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS