RT0805CRB07205KL
MFR.Part #
RT0805CRB07205KL
JLCPCB Part #
C1695595
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 205kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS