RT0805CRE07205KL
MFR.Part #
RT0805CRE07205KL
JLCPCB Part #
C2127858
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 205kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS