RT0805CRB07105KL
MFR.Part #
RT0805CRB07105KL
JLCPCB Part #
C1696501
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS