RT0805BRE0786K6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805BRE0786K6L
JLCPCB Part #
C868227
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 86.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS