RT0805BRE0786R6L
MFR.Part #
RT0805BRE0786R6L
JLCPCB Part #
C868228
Description
-55℃~+155℃ 125mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS