MFR50SFRF52-4M53
MFR.Part #
MFR50SFRF52-4M53
JLCPCB Part #
C1754194
Description
-55℃~+155℃ 4.53MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS