RT0805BRE07475KL
MFR.Part #
RT0805BRE07475KL
JLCPCB Part #
C866078
Description
-55℃~+155℃ 125mW 475kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS