RLC20-R300FTP
MFR.Part #
RLC20-R300FTP
JLCPCB Part #
C4099315
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 300mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS