RT1206CRB071K78L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206CRB071K78L
JLCPCB Part #
C1702618
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS