RT0805BRC0771R5L
MFR.Part #
RT0805BRC0771R5L
JLCPCB Part #
C865060
Description
-55℃~+155℃ 125mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS