AT0805BRD0715R8L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805BRD0715R8L
JLCPCB Part #
C856696
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS