AC0402FR-07226KL
MFR.Part #
AC0402FR-07226KL
JLCPCB Part #
C226354
Description
-55℃~+155℃ 226kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS