RT0805BRC072K43L
MFR.Part #
RT0805BRC072K43L
JLCPCB Part #
C864819
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.43kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS