RC0805BR-07390KL
MFR.Part #
RC0805BR-07390KL
JLCPCB Part #
C5862140
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS