RC0603FR-073K6P
MFR.Part #
RC0603FR-073K6P
JLCPCB Part #
C5717027
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS