RT0805BRE07287KL
MFR.Part #
RT0805BRE07287KL
JLCPCB Part #
C865942
Description
-55℃~+155℃ 125mW 287kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS