KNP5WSJR-52-20R
MFR.Part #
KNP5WSJR-52-20R
JLCPCB Part #
C1775367
Description
-40℃~+200℃ 20Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS