RT0805BRC0720RL
MFR.Part #
RT0805BRC0720RL
JLCPCB Part #
C864738
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS